מסכמים את קיץ 2021

סוף סוף, אחרי חודשים של אי-וודאות, סגרים, זום והגבלות – קיץ 2021 יצא לדרך והנה הוא כבר נגמר. 

בקיץ הזה, חלום ועבודה קשה של שנתיים התפרצו בכל הכוח לכדי מימוש – 19 מחנות קיץ ישראלים יצאו לדרך, והיוו למעשה קפיצת מדרגה בעולם מחנות הקיץ בישראל. מעל ל-10,600 חניכים וחניכות זכו לחוות קיץ ייחודי, מעניין ומרגש, הכירו חברים חדשים ויצרו זכרונות בלתי נשכחים.

פורום “Summer Camps ישראל” שם לו למטרה לחזק את המרקם החברתי של ישראל באמצעות השקעה נועזת בחינוך חווייתי ובפנאי משמעותי, חוויית קיץ שהילדים ירצו לחזור אליה שנה אחר שנה, רואה בקיץ 2021 קיץ שהמטרות ששמנו לעצמנו הולכים ומתגשמים.

אז מה היה לנו הקיץ? טיולים, מופעים, בריכה, ריקודים, מפגשים, למידה, היכרות עם חברים חדשים, גלישה על גלים, טיפוס על קיר, עבודות חקלאיות, התנדבויות – ובעיקר המון כיף. השנה האחרונה לימדה אותנו כמה חשובה הקהילה, החיבור לאנשים ושיתוף הפעולה, ואנו גאים לראות ערכים אלו חרוטים על דגלם של כל אחד מהמחנות בפורום “Summer Camps ישראל”.

זה הזמן להגיד המון תודה לצוותי המחנות, שעבדו לילות כימים כדי להבטיח לחניכים ולחניכות קיץ חלומי; להורים שידעו לשחרר את הילדים ולתת את אמונם בנו; וכמובן לחניכים ולחניכות המופלאים שלנו, שהתנתקו מהפלאפון, הקשיבו, השתתפו והפכו את הקיץ הזה לבלתי נשכח. תודה.

“אולי עוד קיץ

אנחנו ניפגש

כולנו נתרגש

זה נפלא” / אולי עוד קיץ – חלב ודבש